Get the Flash Player to see this player
 

43 MБ
9 мин : 22 сек
720 x 576
387 просм.
25 дек 2012Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
Апостазія Ватикану йде до кульмінації

Альбом Сучасний стан Церкви (4 видео)

Державний секретаріат Ватикану

Апостазія Ватикану йде до кульмінації

Можна було б очікувати, що під час Адвенту папа закличе політичних лідерів, особливо президента США і канцлера Німеччини, щоб чинили покаяння і відреклися гендер-гей ідеології, яка знищує всі моральні, духовні та християнські цінності. Папа також був зобов’язаний закликати їх скасувати злочинну ювенальну юстицію, яка без причин краде дітей, психічно їх травмує, деморалізує і навіть сатанізує. Очікувалося, що в цей передріздвяний час папа закличе світових банкірів, масонські ложі і лідерів ООН, ЄС та Ради Європи чинити покаяння і зупинити процес редукції, тобто геноциду людства.
На жаль, в передріздвяний час ми дізнаємося про шокуючу діяльність Ватикану.
3.12.2012р. папа закликає світових політиків до створення однієї світової влади і нового світового порядку. Нагадаємо, що в 2011 році Ватикан закликав до створення єдиного Світового банку. В тому самому році жестом беатифікації Івана Павла II підніс на вівтар духа Асижу. Цим проклав шлях до однієї всесвітньої релігії з духом антихриста.
Протягом цих двох років Ватикан оголосив програму масонів, якою є:
- єдина світова влада
- єдина світова валюта
- єдина світова релігія
Що стосується простих людей, вони чекали від папи підбадьорення до Різдвяних свят. На Різдво кожен християнин знову відновлює своє відношення до Христа і знову приймає Його через покаяння і віру до свого серця. Боже слово в Еф. 3,17 каже: «щоб Христос через віру перебував у ваших серцях».
Папа, замість того, щоб вказувати на суть Різдва, мудрує про осла, вола і календар, і цим плутає віруючих історично-атеїстичним методом, який по суті заперечує Божество Христа і саме натхнення Св. Письма.
Згіршені православні християни сказали: «Папа виходить з єретичних джерел і ставить під сумнів усю історію християнства».
Іншим шоком є те, що у Ватикані з 1 січня 2013 року запроваджується обов"язкове чіпування під числом антихриста 666, поки що не на руку або чоло.
Президент Обама проголосив вже обов"язкове чіпування на людське тіло для всіх американців – а це до 23 березня 2013 року. Тепер Обама вже може обманювати громадськість, посилаючись на Ватикан.

Візантійський Вселенський Патріархат від імені всіх щирих християн цілого світу закликає папу і Ватикан до покаяння зі своєї апостазії . Конкретно, потрібно:
1) відректися єресей історично-критичного методу і духа атеїзму, який пов"язаний з цим методом;
2) відректися духа Асижу – духа антихриста, який поганське вшанування демонів ставить на один рівень зі спасительною смертю Божого Сина Ісуса Христа на хресті;
3) відректися духа, який творить єдність з масонами та з їх антиєвангелієм;
4) не дозволити у Ватикані впровадження електронних карт з числом апокаліптичного звіра 666.
Якщо ці конкретні кроки покаяння, ні папа, ні Ватикан не вчинять, то кожен католицький єпископ, священик і християнин повинен відділитися від духа апостатичного Ватикану, який протирічить духу Христа.
Хто з"єднаний з духом сучасного Ватикану, вже не з"єднаний з Христом, але з антихристом! Його чекає кінець в огненному озері. Згідно Гал. 1,8-9, на всіх, хто приймає антиєвангеліє і цього духа антихриста, лягає Божа анатема. Відкинення покаяння веде до вічної погибелі: «Якщо не покаєтеся, то всі загинете!» (Лк. 13,3). «Покайтеся і віруйте в Євангеліє.» (Мрк. 1,15).

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

+ Методій, ЧСВВр + Тимотей, ЧСВВр
Єпископи-секретарі
Львів, Україна, 24.12.2012р.

Копії: Конгресу і губернаторам США; Президентам держав-членів ЄС та депутатам Європарламенту; Президентам Росії, України і Білорусії; Православним єпископам і представникам християнських Церков; ЗМІКатегории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts