Get the Flash Player to see this player
 

163 MБ
19 мин : 39 сек
720 x 576
710 просм.
11 июл 2011Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
V слово з хреста: „Елої, Елої, лема савахтані?”

Альбом Сім слів з хреста (7 видео)

Сім слів з хреста
(розважання)

V слово з хреста: „Елої, Елої, лема савахтані?” (Мр. 15,34),
(що означає: „Боже мій, Боже мій! Чому ти мене покинув?”)

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

Завантажити: Христова смерть і Воскресіння (контемплятивна молитва)
http://vkpatriarhat.org.ua/?category_name=svjatkyvannja-nedili

------------------------------------------------------------------

а) 5 хвилин – вступ

Ісус помирає на хресті. Його тіло повне ран, слідів від ударів, шкіра покрита холодним липким потом. Неможливо знайти жодного положення, яке давало хоча б хвилеве полегшення. Цвяхи в зап’ястях тиснуть на великі передплічні нерви і важко пошкоджені нерви спричиняють нестерпну муку. Коли Ісус підіймається догори, щоб полегшити ці муки, то повною вагою спирається на цвях у стопах. Знову нестерпні болі, коли цвях рве нерви між кістками ніг. При кожному поруху поновляється кривавлення. Руки вмлівають, сильні приступи корчів починають проходити м’язами, що скорочуються у різких, нестерпних хвилях болю. Спазми стискають чутливі нервові закінчення у м’язах. Ледве може вдихнути повітря в легені, але не може видихнути. Ісус бореться, щоб піднятися і хоч трохи ще надихнутися. На кінець в легені потрапляє повітря, частково збагачується кров, а спазми трохи зменшуються. Знову з усіх сил Він намагається припіднятися, щоб видихнути і знову набрати життєво необхідний кисень. Проживає безмежно болючі і наростаючі цикли спазмів. При кожному припіднятті Його глибоко зранені плечі роздираються об шорстке дерево хреста. Гарячка піднімається, кожен удар тім’я голови об перекладину впихає тернини щораз глибше і надриває попередні рани.

Зростаюча темрява на Голготі є слабим образом внутрішньої темряви і безутішності, яку тепер проживає Ісус. В цей момент Він бере на себе і проживає саму суть гріха з його наслідками. Він, Агнець Божий, пережив глибину відкинення душі від Бога, суть вічного засудження у пеклі. Демонські сили одержали владу фізично і душевно мучити Божого Сина, а також Його на кінець і вбити.

Є гріхи тіла, а є і гріхи душі, спрямовані проти Першої Божої Заповіді. Це власне, невіра в Бога та ідолопоклонство. Через різні форми магії, віщування і поганські філософії людина звертається до фальшивої духовності. Це фальшива пошана до інших релігій і їх богів – демонів. Приклад: віра в реінкарнацію, віра у забобони, ворожіння, маятник, вроки, зливання воску, пороблення, гороскопи, сонники; окультна медицина: гомеопатія, акупунктура, гіпноз; Рейкі, йога, трансцендентальна медитація і орієнтальні медитації, пов’язані з бойовим мистецтвом, релаксаціями, психологіями і масажами. Плодом є духовна пиха, що відкидає істинного Бога Спасителя і є причиною вічного засудження. Диявол через невіру та ідолопоклонство кидає душі до загибелі. Тому в молитві „Отче наш” просимо Бога Отця: Визволи нас від лукавого – диявола. Апостол нас перестерігає: „Я не хочу, щоб ви були спільниками бісів” (1Кор.10,20).


б) 5 хвилин
Усвідомлюю собі різкі болі від спазмів і душення Ісуса розп’ятого на хресті і всі повторюємо: „Елої, Елої, лема савахтані?”

в) 5 хвилин
Всі промовимо: „Елої, Елої”, а один додає: „Визволи нас від лукавого”.

г) 5 хвилин
В єдності з Ісусом всі взиваємо: „Ее-ло-її…”, а в думці прошу: „Визволи мене від вічного прокляття та ідолопоклонства”.Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts