Get the Flash Player to see this player
 

117 MБ
14 мин : 07 сек
720 x 576
715 просм.
11 июл 2011Одобряю
Запомнить
Текущий кадр
VІ слово з хреста: „Звершилося!”

Альбом Сім слів з хреста (7 видео)

Сім слів з хреста
(розважання)

VІ слово з хреста: „Звершилося!” (Ів. 19,30)

+ Ілля
Патріарх Візантійського Вселенського Патріархату

Завантажити: Христова смерть і Воскресіння (контемплятивна молитва)
http://vkpatriarhat.org.ua/?category_name=svjatkyvannja-nedili

----------------------------------------------------------------------------

а) 5 хвилин – вступ

„І скуштувавши оцту, Ісус сказав: Звершилося!” (Ів.19,30).

Ісусові руки умлівають, втрачають силу. Сильні приступи корчів стягують м’язи у нестерпних хвилях болю. Приходять цикли удушення і різких болів. М’язи грудей паралізовані і неспроможні працювати. Ісус бореться за кожний вдих повітря. Він переживає глибокий стискаючий біль у грудях. Перикард помалу наповнюється плазмою і тисне на серце, чим обмежує його рухи. Серце нерегулярно б’ється. Втрата крові і невимовна спрага спричиняє те, що стиснуте серце намагається важку густу кров циркулювати до тканин, а змучені легені майже неспроможні вдихнути хоча б трохи повітря. Ісус відчуває, як холод смерті закрадається до тіла. З останніх сил спирає свої роздерті стопи на цвях, випрямляє ноги, вдихає. Чути Його слово: „Звершилося!”

З тієї миті, коли помираючий на хресті Ісус вигукнув „Звершилося!”, затряслася не лише земля (Мт.27,51), але й пекло у своїх основах, бо жертвою Агнця неприятелю людського покоління було відібрано право на людські душі і віднята боргова розписка (Кол.2,14). Одночасно була віднята сила смерті (2Тим.1,10).

Своєю смертю Він знищив того, хто має владу над смертю, тобто сатану. Коли взивається ім’я Ісус проти пекельних сил, то вони відразу є переможені. Тому мусять звільнити місце, як тільки зустрінуться з повною силою імені Ісус.

Ісус звершив своє діло! До цього не потрібно вже нічого додавати. Достатньо тільки брати і реалізувати це досконале Ісусове діло у своєму житті. Сила зла і гріха була переможена! Де? Лише на одному місці, а це в Христовій смерті. Якщо до неї входжу, то ця смерть в мені діє (пор. 2 Кор.4,11) і перемагає гріх та його рабство.

Кожен з нас пройде фізичним вмиранням і фізичною смертю. Тому ми маємо вірою щодня входити до Христової смерті, а особливо тоді, коли якимось способом відійдемо з лінії Божої волі чи Божих заповідей.


б) 5 хвилин
Усвідомлюю Христове терпіння: втрату крові, душення, нестерпну спрагу, болючі спазми і всі повторюємо: „Ісус сказав: Звершилося!

в) 5 хвилин
Всі промовимо: „Отче”, а один додає: „Звершилося: диявол і гріх був переможений!”

г) 5 хвилин
Всі взиваємо: „Ááá… bá“, а в цьому взиванні думкою свідчу усьому світу: Моє спасіння в Ісусі звершилося!Категории ВИДЕО »


Cодержимое этого сайта добавлено его посетителями.
Администрация не несет ответственности за действия посетителей.
При обнаружении незаконно размещенного материала свяжитесь с нами.

Про сайт io.ua   Новости io   Отзывы   Реклама   Contacts